שירותים ופתרונות

תהליכי רוחב מותאמי תרבות ארגונית

 

אנו מסייעים ללקוחותינו בפיתוח וגיבוש תהליכי הון אנושי בהלימה לאסטרטגיית ניהול ההון האנושי, לעצב את תפיסות התגמול ואת מדיניות השכר וההטבות על מרכיביה השונים (לרבות ניתוח מושכל ובניית התהליך הארגוני לבחינת המרכיבים ועדכונם), לאפיין מבנה תפקידים מתאים ומדרוג ארגוני, לבחון את אפקטיביות מערך השכר והתגמול, לבנות סל הטבות ותוכניות סוציאליות, או למזג מערכי הון אנושי, שכר ותגמול לאחר רכישות.

 

נסייע לכם באתגרים האסטרטגיים המורכבים ביותר ונבנה פתרונות התפורים לכם במיוחד אשר יקלו לארגונכם להצליח בדרך המהירה ביותר. ​

 

תהליכים מוטי אנשים

 

הפתרונות שלנו חדשניים ואמיצים ובו בזמן מבוססים על ניסיון נצבר במגוון סקטורים.

 

אנו בונים תוכניות שימור, הכרה והוקרה לתפקידי ליבה ולאנשי מפתח תוך תמיכה בניהול ה-Talent שלכם, וכן תוכניות בונוס לטווח הבינוני והארוך, תוכניות תמרוץ לאוכלוסיות מכירה ושירות ותוכניות תגמול לבכירים המותאמות לתיקון 20 לחוק החברות.

 

תוך כדי התהליכים נאפשר לכם גישה למומחיות הייחודית ולכלים האנליטיים שלנו.

 

אנו מעצבים תהליכי משוב והערכה מבוססי סקרים כמותיים ואיכותניים ומאפשרים את קישורם לתהליכי ניהול ביצועים אפקטיביים ולמערך התגמול. 

 

אנו עובדים בשיתוף פעולה אסטרטגי עם מכון גאוס, מכון המחקרים הארגוניים המוביל שכליו מיושמים בלמעלה מ-70 הארגונים הגדולים בישראל, בניהולה של ד"ר שוש שגיא, בכדי להוביל, להציג ולנתח סקרי עמדות עובדים ותרבות ארגונית, סקרי ממשקים ושירות-פנים ותהליכי משוב היקפיים. 

 

 

ההצלחה שלך

 

שירותי הייעוץ שלנו מתמקדים בנושאים ובהזדמנויות הקריטיים ביותר של לקוחותינו. 

תוכנית אסטרטגית ללא תקשור והטמעה נכונים כמוה כמכונית ללא גלגלים. אנו תומכים בעיצוב המסרים והכלים של תוכניות ההון אנושי והתגמול, תוך הנגשת המידע הרלבנטי ושימוש בטכנולוגיה המתאימה ביותר.

 

לארגונים קטנים ובינוניים אנו מציעים חבילות ייעוץ מוגדרות ומתן שירותי מיקור חוץ לניהול מערך התגמול, אנו גם מלווים ומאמנים את המנהלים שלכם בנושאים הרלבנטיים להצלחתם. בארגונים גדולים נסייע למנהלי השכר וההטבות ולמנהלי משאבי אנוש לא לטעות בנושאים הרגישים והמורכבים שהם מנהלים.

 

הבגרות המאוחרת - המתנה שקיבלנו ואיננו יודעים מה לעשות בה
 

קיבלנו מתנה ואיננו יודעים מה לעשות בה: מהפכת אריכות-החיים, המהפכה הגדולה ביותר של תקופתנו, מביאה לכך שנוצרת בחיינו תקופת חיים חדשה - הבגרות המאוחרת. בניגוד למה שנהוג לחשוב, השינוי הגודל אינו טמון בתוספת הכמותית של שנות החיים - אלא הוא דווקא איכותי. הבגרות המאוחרת נבדלת במהותה ובמאפיינים קוגניטיביים ואחרים הן מן הבגרות הראשונה (המסיימת את מחזור החיים הראשון) והן מן הזקנה.

 

בתקופת חיים זו מתחולל קונפליקט בין הרצון להמשיך להיות אדם פעיל המממש את עצמו לבין סטגנציה ורגרסיה, קונפליקט שעשוי להיפתר על-ידי משמעותיות ותבונה חדשים.

 

 מנגד, ארגונים מתמודדים עם הצורך למצות את היכולות והכישרונות בגילאי +55/+60 באופן מיטבי אל מול הצרכים והמציאות המשתנים. עולם העבודה המשתנה מציב בפני דור ה"בייבי-בומרס", הדור שרוצה לעשות את זה אחרת, אידיאל חדש של פרישה ותעסוקה. בדיאלוג הארגוני הזה אנו מסייעים לארגון בחשיבה אסטגטגית וגיבוש מדיניות ארגונית מתאימה - החל מיישום מתווה לארגז כלים ארגוני (הכולל כלי אבחון, ליווי, ייעוץ, פיתוח והדרכה) וכלה בבניית business-case מתאים למיצוי הפוטנציאל הגלום בהון האנושי בגילאים הרלבנטיים.

"מנהיגות הפועלת בענווה ובנחישות, לצד ביצוע של תהליכי משוב והידברות היקפיים ואינטגרטיביים, כמו גם מחויבות לתהליכי שיפור ותקשורת דו-סטרית מותאמת בארגון, עשויים למנוע סיטואציות של חוסר קשב בארגון"

רפי אפלר, מנכ"ל Eppler Consulting