בין לקוחותינו

אנו עובדים עם מגוון חברות וארגונים במגזר הפרטי והציבורי - בענפי ההיי-טק, תעשייה, תקשורת ושירותים. למרות שטווח הלקוחות שלנו מתאפיין בתאגידים מובילים, תחומי המומחיות שלנו מסייעים גם לעסקים קטנים ובינוניים לגלות את המשחק של הגדולים... הניסיון שלנו, הן בניהול בפועל בתחומי משאבי אנוש, שכר והטבות בחברות מובילות, והן בייעוץ והובלת פרויקטים מורכבים בתחומי המדידה, התגמול ופיתוח המשאב האנושי במגוון חברות וארגונים - מביא לידי ביטוי הבנה עסקית וארגונית ייחודית ומקורית, מקצוענות ויכולות אבחון ואנליזה גבוהות
המלצות והוקרות

רפי, רציתי להגיד תודה רבה על העבודה המקצועית, תוך כדי שירות ואדיבות יוצאי דופן! אני מאד מעריכה את זה! מאחלת לך הרבה הצלחה בהמשך הדרך. אין לי ספק שעם גישה כמו שלך, שמשלבת מקצועיות ברמה גבוהה עם יחס אישי ונעימות, תגיע רחוק!

דנית ריינד, מנהלת משאבי אנוש, אינטליטק

ציון לשבח - שנת 2005 ניתן לרפי אפלר על גילוי מקצוענות בעיצוב מדיניות התגמול וההטבות והטמעתה, התמודדות עם תחום מורכב וקשה ו"פיצוחו" תוך הפגנת יצירתיות, נחישות והעלאת רוח הצוות, הפגנת שיתוף פעולה, שירותיות והתגייסות לצורכי היחידות.

גיורא בר-דעה, משנה למנכ"ל שטראוס גרופ

תודה על תרומתך המקצועית יוצאת הדופן לבניית תשתית ארגונית חדשה, אשר תרמה וקידמה את תהליך המיזוג ביצירת שפה, תרבות וכלי ניהול משותפים לארגון החדש, על התמדה ונחישות שאיפשרו לשלב ולגשר על פערים ושונות תוך רגישות והתחשבות מכסימאלית בפרט, על הצבת סטנדרטים מקצועיים ואתיים גבוהים ועל השגת התוצאה בלוחות זמנים קצרים, חרף המורכבות הרבה. השקעתך ומסירותך ראויים בעינינו לשבח.

פורום משאבי אנוש, קבוצת שטראוס

רפי, בזכותך הצלחנו לעשות את זה אחרת! תודה גדולה על האומץ והיצירתיות בחוויה יוצאת דופן בכנס מנהלים אחר.

דני צור, לשעבר סמנכ"ל משאבי אנוש, פלאפון תקשורת

רפי, רצינו להגיד לך תודה! על תרומתך לעיצוב והטמעת מערכת משאבי אנוש אלקטרה פיוז'ן.

מוטי פיירמן, סמנכ"ל משאבי אנוש, אלקטרה

© 2013 by Eppler Consulting. Proudly created with Wix.com

לוגו נשר